Cum comand

Cum comand?

Aveti nevoie de consiliere si suport in alegerea utilajului care sa va satisfaca cel mai bine nevoile? Echipa noastra de vanzari este permanent la dispozitia dumneavoastra, pregatita sa va ajute cu informatii, detalii tehnice, demo-uri in camp si argumente solide care stau la baza calitatii utilajelor noastre.

Contactati-ne:

  • La telefon prin reprezentantul Mecanica Ceahlau din zona dumneavoastra. El va va ajuta oricand si va va propune cele mai bune solutii.
  • La sediul din Piatra Neamt, telefon: +40 233 211 104, fax: +40 233 216 069
  • Pe e-mail la: comenzi@mecanicaceahlau.ro sau vanzari@mecanicaceahlau.ro

piesedeschimb@mecanicaceahlau.ro / piese@steyr-romania.ro / piese@projet-romania.ro

  1. Vlad Dobocan – 0745.346.194

    vlad.dobocan@mecanicaceahlau.ro

  2. Cezar Mocanu – 0744.433.338

    cezar.mocanu@mecanicaceahlau.ro

  3. Florin Dobrescu – 0751.173.557

    florin.dobrescu@mecanicaceahlau.ro

  4. Ionut Moraru – 0746.533.337

    ionut.moraru@mecanicaceahlau.ro

  5. Gabriela Rotaru – 0745.346.174

    gabriela.rotaru@mecanicaceahlau.ro

  6. Daniel Holban – 0742.359.936

    daniel.holban@mecanicaceahlau.ro

  7. Iulia Teliciac – 0752.123.534

    iulia.teliciac@mecanicaceahlau.ro